İletişime Geçin

Sivas Cad.Göksu Apt.143/C Melikgazi/Kayseri

SSS - Sıkça Sorulan Sorular

Nereden ve nasıl izleyeceğim?
 

Araçlarınız internet bağlantısı olan heryerden ;Araçlarınız internet bağlantısı olan heryerden http://www.denkasanfilo.com web sayfalarına bağlanarak haritalar üzerinde izleyebilirsiniz.

Hız kontrolü yapabilir miyim?
 
Yeni Nesil Araç Takip Sistemi  ile araçlarınızın sadece nerede olduğunu değil hızını da takip edebilirsiniz. Araçlarınız belirlediğiniz hız limitlerini aştığında Yeni Nesil Araç Takip Sistemi  size uyarı mesajı gönderir.

Nerelerde durmuşlar, ne kadar duraklamışlar görebilir miyim?


Yeni Nesil Araç Takip Sistemi  aracınızın planlı yada palnsız yaptığı mola ve duraklamaları size haber verir.

Hareket ettiğinde haberim olsun istiyorum.

Aracınız her hareket ettiğinde veya belirleyeceğiniz bir zaman aralığında hareket ederse D_MATS sizi bilgilendirecektir.

Geçen hafta hangi araç nereye gitmiş görebilir miyim?

 
Yeni Nesil Araç Takip Sistemi  geçmişi unutmaz! Belirlediğiniz iki tarih arasında araçlarınızın izlemiş olduğu güzergahı , nerelerde ve ne zaman hız limitlerini aştıklarını, nerelerde duraklama yaptıklarını harita üzerinde veya yazılı olarak size anında raporlar.

Toplam kaç kilometre yol yapılmış görmek istiyorum.

Yeni Nesil Araç Takip Sistemi  istediğiniz iki yer ve tarih arasında aracınızın yapmış olduğu kilometreyi GPS uyduları sayesinde kilometre sayacından bağımsız olarak size gösterir.

Araçlara mesaj gönderebilir miyim?

Özel ekranlı mesajlaşma birimi ile araçlarınızla GPRS üzerinden çok ucuza mesajlaşabilirsiniz.

Sesli Görüşme yapabilir miyim?

İsteğe bağlı olarak sunulan hoparlör ve mikrofon seti sayesinde araçlarınız telefonla arayabilir ve sesli görüşme yapabilirsiniz. isterseniz araçtaki donanım tek bir tuşla sadece sizi arayabilecek şekilde kurulabilir.

Sistem genişleyebilir mi? Sonradan ilave özellikler ekleyebilir miyim?

Yeni Nesil Araç Takip Sistemi  sadece bir araç izleme sistemi değildir. isteğe bağlı olarak sunulan çeşitli arabirimler ile sıcaklık durumu , yakıt seviyesi gibi birçok ölçülebilir bilgi araçlardan aktarılabilir, kapı sensörü, acil durum butonu gibi birimler ilave edilebilir, araçlara uzaktan müdahalede bulunulabilir.

Sistem nasıl çalışır?

Araçlara tesis edilen mabil veri cihazları GPS uydularından aldıkları konum bilgilerini v e varsa bağlı sensörlerden gelen sıcaklık durumu , yakıt seviyesi gibi telemetrik bilgileri GSM/GPRS şebekesi üzerinden Yeni Nesil Araç Takip Sistemi  merkezine aktarırlar. gelen bilgiler özel yazılımlar sayesinde
sunucular üzerindeki veri bankasına kaydedilir. Müşteriler internetten http://www.denkasanfilo.com web sayfalarına bağlanarak araçalarını izleyebilirler, araçlara mesaj gönderebilirler uzaktan program ve alarm durumlarını değiştirebilirler.

İşletme maliyetleri ne kadar?

Sistem GPRS üzerinden çalıştığından aylık iletişim maliyetleri son derece ucuzdur.

Haritalar?

Standart haritalar ücretsiz olarak sunulmaktadır. Avrupa karayolları, Türkiye, Kıbrıs karayolları ve tüm dünyanın uydu haritası sokak ve önemli binalar detayı da sayısal haritalar standart sistem ile gelmektedir. isteğe bağlı özel haritalar sisteme ayrıca ilave edilebilmektedir.